Společnost EUROLANK CZ, s.r.o. je přímým importérem řezaných a hrnkových květin

logo

U Pyramidy 280

252 25 Praha - Jinočany sales@eurolank.cz

Po - St 6:00 - 15:00 Čtvrtek-6:00 - 18:00

Pá 6:00 - 13:00 So 6:00 - 11:00

Společnost EUROLANK CZ, s.r.o. je přímým importérem řezaných a hrnkových květin z Evropské unie a taktéž i ze zemí třetího světa. Provozujeme dva velkoobchody, v Mostě a v Praze – Jinočanech. Poskytujeme kompletní balíček služeb pro maloobchody, floristy, hotely a aranžéry.

Nejrozsáhlejší objem a sortiment řezaných květin nakupujeme na holandských burzách, kde máme již více než 10 let stálého partnera, specializujícího se na řezané rostliny. Doplňující část sortimentu tvoří květiny importované z Columbie, Equadoru, Thajska, Itálie, Polska a dalších zemí. 

Od února 2009 jsme v Praze – Jinočanech rozšířili naši nabídku o dovoz hrnkových květin pod názvem PYRAMID PLANT, s.r.o. Naším zákazníkům nabízíme široký sortiment hrnkových rostlin dovezených především z Nizozemí, ale také z Itálie, Dánska a Německa. Spolupracujeme taktéž s českými pěstiteli a snažíme se o zařazení jejich produkce do stálého sortimentu.

Naším mottem je „Kvalitní čerstvé květiny pro český trh“. Proto velmi dbáme na celý proces, jež dovoz květin představuje. Zboží je nakupováno na holandských burzách našimi obchodními partnery, s nimiž nás pojí dlouholetá spolupráce a jejich znalosti o potřebách českého zákazníka jsou velmi dobré. Květiny si přepravujeme samy vlastními velkoobjemový chladícími vozy a máme tudíž jistotu, že celý proces proběhne šetrně a zboží je dovezeno v perfektním stavu.Naši zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky řezaných a hrnkových květin přímo ve velkoobchodech v Praze – Jinočanech a v Mostě, ale taktéž mohou využít služby distribuce. Květiny distribuujeme přímo k naším zákazníkům prostřednictvím 15ti rozvozových vozidel jež pokrývají 7 krajů České republiky. Každé vozidlo je plně zásobeno celkovým sortimentem pro uspokojení potřeb všech zákazníků. Momentálně rozvážíme 13ti vozy řezané květiny a další dva vozy jsou speciálně upraveny pro rozvoz hrnkových rostlin.Společnost EUROLANK CZ, s.r.o. zahájila svou podnikatelskou činnost v roce 1996 otevřením svého prvního velkoobchodu květin v Mostě. V důsledku expanze jsme v září roku 2004 otevřeli druhý velkoobchod v Praze – Jinočanech. Pro docílení kompletního sortimentu jsme zahájili spolupráci s německou firmou RETIF FLORISTIK, která otevřela svou první pobočku v České republice v areálu našeho velkoobchodu v roce 2005. Naši spolupráci se společností RETIF FLORISTIK jsme v létě roku 2009 ukončili, ale i nadále si budete moci u nás vybrat ze širokého sortimentu floristických potřeb, doplňků a sezónního zboží.Společnost EUROLANK CZ,s.r.o. je stabilní, dynamickou, profesionální, dlouhodobě operující firmou na českém trhu rostlin. Naším zákazníkům poskytujeme komplexní servis, přátelský přístup, individuální péči, spolehlivé a flexibilní jednání.

Všem našim stálým zákazníkům děkujeme za přízeň a vážíme si vzájemné spolupráce.

Team společnosti EUROLANK CZ, s.r.o.